Warning: Creating default object from empty value in /home/kodarnori/domains/robertas.eu/public_html/wp-content/plugins/fastwp-redux-borano-extension/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
 Apie kainas · Fotografas Robertas Rukas /Robis/

Trumpai apie..... kainas

PASIŪLYMAS

Mieli klientai. Ketinu pateikti kelis variantus kainų apie teikiamas fotografo paslaugas. Jos yra preliminarios ir greičiausiai Jūs užsakymą norėsite suformuoti individualų, pagal savo poreikius. Kainą pagrinde lemia: Fotografo darbo valandų skaičius, kelionės atstumai, fotofilmo sukūrimas, prabangaus fotoalbumo maketavimas ir gamyba. Greičiau ir tiksliau mes vieni kitus suprasime, jei paskambinsite ir viską detaliai aptarsime.

POŽIŪRIS Į SANDĖRĮ

Sandėris pavykęs kai abi pusės patenkintos. Užsakymo data rezervuojama gavus 10 procentų dydžio avansą.

PRELIMINARI KAINA

Vestuvės

Nuo 200 € - fotografuojama tik santuokos registracijos metu ir dviejų valandų fotosesija Kauno mieste. Iki 900 € - fotografuojama nuo jaunosios pasiruošimo iki 24 val. ir pridedamas fotofilmas, prabangus odiniais viršeliais fotoalbumas su jaunųjų geriausiomis nuotraukomis.

Krikštynos

150 € - fotografuojama tik pati ceremonija krikšto ir 2 val. fotosesija Kauno m.

Asmeninė fotosesija ar šeimos šventė

50 € Kauno mieste 1 valandos trukmės fotosesija

KELETAS FOTOGRAFO PASIŪLYMŲ

Vestuvės (mini paslauga) - 200 €

Fotografuojama tik santuokos registracijos metu ir dviejų valandų fotosesija Kauno mieste ar aplink jį.

Krikštynos (mini paslauga) - 150 €

Fotografuojama tik ceremonija krikšto metu ir dviejų valandų fotosesija Kauno mieste ar aplink jį.

Vestuvės (standartinė paslauga) - 600 €

Fotografuojama nuo jaunosios pasiruošimo (kiek šilumos ir jautrumo suteikia šios fotografijos) iki jaunųjų atvykimo iki pobūvio vietos.

Krikštynos (standartinė paslauga) - 200 €

Fotografuojama nuo vaikelio pasiruošimo krikštui (esant Jūsų pageidavimui). Šios fotografijos suteikia šilumos ir trapumo. Ceremonija krikšto ir dvi valandos fotosesijos.

Vestuvės (maksimali paslauga) - 900 €

Fotografuojama nuo jaunosios pasiruošimo (kiek šilumos ir jautrumo suteikia šios fotografijos) iki jaunųjų atvykimo iki pobūvio vietos.

Krikštynos (maksimali paslauga) - 350 €

Fotografuojama nuo vaikelio pasiruošimo krikštui (esant Jūsų pageidavimui). Šios fotografijos suteikia šilumos ir trapumo. Ceremonija krikšto, dvi valandos fotosesijos. Sumaketuojamas ir pagaminamas fotoalbumas.

Papildomos mokamos paslaugos

Jaunavedžių fotoalbumas nuo 100 €. Transporto išlaidos už Kauno miesto 20 € -100 km. Papildomos fotografo valandos 50 € - 1 val.

Papildomos NEMOKAMOS paslaugos

Fotofilmas (slide-show). Išskirtinių fotografijų papildomas konvertavimas į nespalvoto formato ir (arba) papildomas tonavimas. Pageidaujant 30 dienų nuotraukų talpinimas į svetainę (matys tik tie asmenys kam suteiksite slaptažodį).

Turite savo variantų ar norite paklausti ?