Warning: Creating default object from empty value in /home/kodarnori/domains/robertas.eu/public_html/wp-content/plugins/fastwp-redux-borano-extension/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
 Apie veiklą · Fotografas Robertas Rukas /Robis/

Trumpai apie....

DARBO STILIUS

Fotografuoju reportažiniu – meniniu stiliumi. Stengiuos įamžinti gražiausias akimirkas – tikras, nesuvaidintas, nuoširdžias. Įspūdingam fotosesijos rezultatui įtakos turi konvertavimas ir tolesnis fotografijų spalvinis retušavimas. Visos sukurtos nuotraukos, kurias pateikiu klientui, kaip galutinį rezultatą, yra daugiau ar mažiau retušuojamos, koreguojamos ir kitaip apdorojamos. Šis sudėtingas procesas fotografijoms sukuria „gyvumo”. Profesionalus kokybiškas fotografijų retušavimas nuotraukose yra nepastebimas, klientas mato tik nepriekaištingą rezultatą..

POŽIŪRIS Į KLIENTĄ

Klientas visada teisus. Į Jūsų iškilmes kiekvienu atveju galėsiu pažiūrėti išskirtinai ir kainos su kokybe santykis Jus turėtų pradžiuginti. Nuotraukas klientui pateikiu per 5 -10 darbo dienų. Fotoalbumo maketavimas ir gamyba fotospaustuvėje užtrunka apie 30 kalendorinių dienų.

VEIKLA

Komercinė fotografija

Lietuvoje ir už jos ribų fotografuoju vestuves, krikštynas, šeimos šventes, asmenines fotosesijas, įmonių ir įstaigų renginius bei kitus klientų pageidavimus.

Meninė fotografija

Keliaujant ar nevykdant komercinės veiklos dažniausiai su savim turiu fotoaparatą. Stengiuos kitu žvilgsniu pažvelgti į mus supančią gamtą, žmogaus santykį su ja; pastebėti žmones, jų dvasinę ir emocinę būseną, bei jų tarpusavio santykius. Taip pat domiuosi makro fotografija. Šie vaizdai užfiksuoti fotoaparatu dažniausiai būna nepastebimi plika akimi ir tai nukelia į kitus pasaulius.

Fotografijų tonavimas ir retušavimas

Kad ir kokia būtų profesionali ir brangi fototechnika analoginė ar skaitmeninė, žmogaus rankos ir protas visuomet bus reikalingas. Galutinio rezultato - spalvų sodrumo padidinimui, raiškos pagerinimui, tonavimui, nespalvotos fotografijos sukūrimui, senos fotografijos triukšmų pašalinimui, o gal būt specialiai (pagal siužetą) fotografijos „pasendinimui“ naudoju kompiuterinę programinę įrangą nuotraukos „gyvumui“ padidinti.

PASLAUGOS

Fotografija

Fotografuoju su profesionalia technika - Canon EOS 5D Mark III ir ``šviesia`` optika. Jei netikėtai Jūs prarastumėte nuotraukas, nesujaudinkite, mano archyve jos bus saugomos daugelį metų.

Fotoknygos, fotoalbumo ir kt. maketavimas ir gamyba

Jūsų šventės įspūdingiausioms akimirkoms sumaketuosiu ir pagaminsiu prabangų, odiniais viršeliais vienetinį fotoalbumą.

Fotografijų įdėjimas į internetinę svetainę

Jūsų šventės metu sukurtas fotografijas galiu patalpinti į savo svetainę. Taip pat galiu sukurti asmeninę svetainę pagal Jūsų individualius poreikius.

Fotografijos ant drobės ar stiklo

Fotografijos ant drobės ar stiklo tai puiki dovana ne tik sau, bet ir artimui.

Reikalinga paslauga ?