Warning: Creating default object from empty value in /home/kodarnori/domains/robertas.eu/public_html/wp-content/plugins/fastwp-redux-borano-extension/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
 · Fotografas Robertas Rukas /Robis/ Meninė ir reportažinė fotografija

Fotografo pasirinkimas

2018-01-07

Kaip pasirinkti fotografą kai šiuo metu visi fotografuoja?

Surasti gerą fotografą nesudėtinga, sunkiau surasti žmogų, kuris suprastų ir įgyvendintų realybėje Jūsų norus, pabrėžtų Jūsų poros individualumą ir išskirtinumą bei Jūsų artimųjų bendravimo atmosferą.

Jūsų tėtis, brolis turi fotoaparatą? Gerai! Ar jis gali fotografuoti vestuves? Gali! O koks bus rezultatas? Čia ir yra esmė. Profesionalas samdomas tam, kad gautų kuo geriausią rezultatą tiek lengvomis, tiek sudėtingomis ar netikėtomis sąlygomis. Beje, jei jūsų artimieji nekliudys dirbti fotografui, jie galės truputį papildyti jūsų vestuvines fotografijas – kad papildytų daug, reikėtų jau lygiai su fotografu paplušėti visą dieną.

Išvenkite nemalonių staigmenų.

Fotografai visada turi atsarginį fotoaparatą, taip apsidraudžiame nuo galimų technikos gedimų, kurie keltų grėsmę vestuvių įamžinimui.

Mano naudojami fotoaparatai turi galimybę nuotraukas įrašyti iškarto į dvi laikmenas, tad net sugedus vienai iš atminties kortelių, fotografijos išsaugomos.

Jei netikėtai prarastumėte nuotraukas, nesujaudinkite, mano archyve jos bus saugomos daugelį metų. Fotografuoju su profesionalia Canon fototechnika.

Būti fotografu man yra ne darbas – fotografija man yra saviraiškos priemonė, kuri suteikia pilnatvės ir pasitenkinimo jausmą kokybiškai atliktu darbu. O kai darbas yra malonumas, supranti, kad radai gyvenime savo kelią – pats mąstai pozityviai ir nuotraukose sustabdai šiltas, emocingas, iš laimės spinduoliuojančius žmones.

Mano darbe principas – vengti įtampos bei nenatūralumo, fiksuoti tikras emocijas ir jausmus, padedant šventės dalyviams ne tik puikiai atrodyti nuotraukose, bet ir jaustis pakiliai bei patogiai.   Visas nuotraukas retušuoju suteikiant kiekvienai nuotraukai skirtingą tonavimą  pagal jos siužetą. Išskirtinai meniškus kadrus papildomai pateikiu nespalvotam variante.

Taigis, gyvenimas lyg smėlis tarp pirštų, čia jo pilna sauja, čia žiūrėk vos viena kita smiltelė belikusi… Sugrįžti į praeitį būtų neįmanoma be gražių, autentiškų nuotraukų, kurias norėsite žiūrėti ir iš naujo patirti bei išgyventi tos svarbios dienos eigą…

 

Jūsų fotografas.

Robertas Rukas


Comments (2)

Kristina

25 lapkričio, 2018 by Kristina

Labai patiko vestuvių ir krikštynų nuotraukos.

Artūras

28 lapkričio, 2018 by Artūras

Geri darbai. Patenkinti rezultatu. +10. Ačiū.

Parašykite komentarą

Elektroninio pašto adresas rodomas nebus. Įrašas būtinas

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>