TMB – Tour du Mont Blanc Hike – bene gražiausia Europos žygio trasa

ANTRA DIENA TMB. Ši žygio diena, palyginus su pirma – tiesiog „pasivaikščiojimas po bulvarą”. Tik 14 km, pakilimas 580 m ↑  ir 590 m ↓ nusileidimas. Pirmoje dienos pusėje nestati nuokalnė. Pasiekus žemiausią tašką šios dienos, mus pasitinka miestelis. Pačiu laiku, reikia ir užkandomis papildyti kuprinę ir gėrimais. O čia sutinkam ir tokius žygių mėgėjus:

Miestelis gražus ir tvarkingas. Graži architektūra, išvystyta turizmo infrastruktūra:

Keli kilometrai „palepina” einant tiesiąja per miestelį. Šiame treke tai prizas už kantrybę.  Greitai vėl įkalnė ir iki pat nakvynės vietos. Daug žygiuojančių. Kai kas nusipirkę paslaugą – visas kuprines  sukrovęs ant asiliukų ar arklių (varovas juos veda), o žygeiviai eina tik su vandens buteliuku rankoje. Pavydu….kai tavo kuprinė apie 10kg. 🙂 Dienos pietus galima pavalgyti Refuge Nant Borrant, maždaug 10 km nuo starto pradžios.

Antra nakvynės vieta – Refuge de La Balme, tel. 00334 50 47 03 54 00, GPS 45.75765669222808, 6.710906538800112. Su siurprizu. Atėjus neranda mūsų rezervacijos. Bet prancūzas numoja ranka ir mus apnakvyndina. Gera nakvynė – yra dušai su karštu vandeniu, elektra, normalus WC. WI-FI nėra.  Dienos sunkumas įvertintas tik 5 balais (iš 10). ANTROS DIENOS trasa.

4 thoughts on “TMB – Tour du Mont Blanc Hike – bene gražiausia Europos žygio trasa

  1. Ina says:

    Kaip gera buvo prisiminti. Ir kokia nostalgija… kurią prislopinti gali TIK kita kelionė į kalnus 🙂

    Atsakyti
  2. Andrius says:

    Susipažinau su Roberto įžvalgomis ir pastebėjimais. Susižymėjau visas koordinates, kurios buvo pateiktos straipsnyje. Esu tikras, jos man bus reikalingos planuojantis savo TMB. Ačiū Robertui už tai. Gražių akimirkų.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *