Veikla

Lietuvoje ir už jos ribų fotografuoju vestuves, krikštynas, šeimos šventes, asmenines fotosesijas, įmonių ir įstaigų renginius bei pagal kitus klientų pageidavimus. Keliaujant ar nevykdant komercinės veiklos dažniausiai su savim turiu fotoaparatą. Stengiuosi kitu žvilgsniu pažvelgti į mus supančią gamtą, žmogaus santykį su ja; pastebėti žmones, jų dvasinę ir emocinę būseną, bei jų tarpusavio santykius. Taip pat domiuosi makro fotografija. Šie vaizdai užfiksuoti fotoaparatu dažniausiai būna nepastebimi plika akimi ir tai nukelia į kitus pasaulius. Kad ir kokia būtų profesionali ir brangi fototechnika analoginė ar skaitmeninė, žmogaus rankos ir protas visuomet bus reikalingas. Galutinio rezultato – spalvų sodrumo padidinimui, raiškos pagerinimui, tonavimui, nespalvotos fotografijos sukūrimui, senos fotografijos triukšmų pašalinimui, o gal būt specialiai (pagal siužetą) fotografijos „pasendinimui“ naudoju kompiuterinę programinę įrangą nuotraukos „gyvumui“ sukurti.

Fotografuoju reportažiniu – meniniu stiliumi. Stengiuosi įamžinti gražiausias akimirkas – tikras, nesuvaidintas, nuoširdžias. Įspūdingam fotosesijos rezultatui įtakos turi konvertavimas ir tolesnis fotografijų spalvinis retušavimas. Visos sukurtos nuotraukos, kurias pateikiu klientui, kaip galutinį rezultatą, yra daugiau ar mažiau retušuojamos, koreguojamos ir kitaip apdorojamos. Šis sudėtingas procesas fotografijoms sukuria „gyvumo”. Profesionalus kokybiškas fotografijų retušavimas nuotraukose yra nepastebimas, klientas mato tik nepriekaištingą rezultatą..

POŽIŪRIS Į KLIENTĄ – Klientas visada teisus. Į Jūsų iškilmes kiekvienu atveju galėsiu pažiūrėti išskirtinai ir kainos su kokybe santykis Jus turėtų pradžiuginti. Nuotraukas klientui pateikiu per 5 -10 darbo dienų. Fotoalbumo maketavimas ir gamyba foto spaustuvėje užtrunka apie 30 kalendorinių dienų.

Jei netikėtai Jūs prarastumėte nuotraukas, nesujaudinkite, mano archyve jos bus saugomos daugelį metų.

Jūsų šventės įspūdingiausioms akimirkoms sumaketuosiu ir pagaminsiu prabangų, odiniais viršeliais vienetinį fotoalbumą.

Jūsų šventės metu sukurtas fotografijas galiu patalpinti į savo svetainę.

Galiu sukurti asmeninę svetainę pagal Jūsų individualius poreikius.

Fotografijos ant drobės ar stiklo tai puiki dovana ne tik sau, bet ir artimui.