TMB – Tour du Mont Blanc Hike – bene gražiausia Europos žygio trasa

SEPTINTA DIENA TMB. Vėl ta „elektronika”. Jei eiti pagal navigaciją, organizatorių parengtą iš karto „atsitrenki” į ganyklas, aptvertas elektriniu piemeniu. Vienas mūsų grupelės narys, norėdamas pralįsti pro aptvarą, su kakta „pabučiavo” elektrinį piemenį. Na bet viskas gerai, tik trumpam prisėdo. Išvada – eiti pradžioj 500 m pagal rodykles.

Nuo  pradžios 16 km nuokalnė 1000 m↓. Toliau 6,3 km įkalnė. Šios dienos atstumas 23 km. Nors ir nemažai km, bet ėjimas ir vaizdai, iš visų dienų, labiausiai „lietuviški” – maža nuokalnė, arba „švytuoklė” po kokį 20-30 m  (žemyn-aukštyn) per „lietuvišką miškelį”. 

Beje, nuo GPS navigacijos truputį „nuklydom”. Matėm, kad keliukas siauras „pabėga” nuo trasos, bet vėliau „sugrįžta”. Ir ne be reikalo – kalnai iš šono geriau matėsi, nei būtume ėję jų papėde.

Net vištidėse „šveicariška” tvarka.

SEPTINTA nakvynės vieta – Relais D’Arpette, tel.0041 27 783 12 21, GPS 46.030108110039414, 7.093106069939422. Puikus maistas. Čia pirmą kartą pastebėjom, kad jei paprašai – atneša pakartoti. Beje visose vakarienėse, dažniausiai atneša ne porcijas, o puodą su maistu, ir tada, kažkuris „drąsesnis” padalina. Dienos sunkumas įvertintas 7 balais (iš 10). SEPTINTOS DIENOS trasa.

4 thoughts on “TMB – Tour du Mont Blanc Hike – bene gražiausia Europos žygio trasa

  1. Ina says:

    Kaip gera buvo prisiminti. Ir kokia nostalgija… kurią prislopinti gali TIK kita kelionė į kalnus 🙂

    Atsakyti
  2. Andrius says:

    Susipažinau su Roberto įžvalgomis ir pastebėjimais. Susižymėjau visas koordinates, kurios buvo pateiktos straipsnyje. Esu tikras, jos man bus reikalingos planuojantis savo TMB. Ačiū Robertui už tai. Gražių akimirkų.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *